| emonelbhaa99 a întrebat:

Am auzit ca ' caini rottweiler la un timp turbeaza e adevarat? cine ma poate ajuta ii dau funda!

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Eu stiam asta despre Pitbull nu despre Rottweiler.
Cica din cauza felului in care este alcatuit craniul la pitbull (2 oase) cu timpul (cand se formeaza) ele for apasa pe creier si la un momentdat vor aparea probleme in comportamentul cainelui (turbeaza).
Dar am prieteni care au pitbull destul de invarsta, si nu au mai patit nimic.
Chiar si eu am un pitull (catelusa-Alma) laughing

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă nu au vaccinurile făcute, da!
Pa, pa.

| LTAA a răspuns:

Daca faci vaccin "anti-rabic" nu ar trebui sa fie vreo problema!

| nyko98765 a răspuns:

Pitbulul nu Rottweiler laughing)