| anonim_4396 a întrebat:

Am comandat un PC de pe PC Garage ieri pe la 10-11 dimineata, nu e pe piese si era in stoc. Am mai luat si cateva preferice, la fel, erau in stoc.
Azi nu cred ca ajunge, maine sunt sanse sa ajunga?
Edit: Toate produsele erau in stoc furnizor, o sa intarzie? Si de ce a disparut PC-ul de pe site dupa ce l-am cumparat?

1 răspuns:
| NeculaiBogdan1212 a răspuns:

A disparut de pe site pentru ca l.ai comandat pe ultimul. Stoc furnizor inseamna ca mai sun 2-3 produse disponibile si comanda ta va ajunge miercuri pentru ca ier nu s-a lucrat si comanda ta nu a fost porcesata complet si nici azi. asa ca maine va incepe procesul comenzi si va ajunge miercuri pana la ora 17. Maine vei primi un mesaj cu starea comenzi sau eventual un mail. Sper ca t-am ajutat!