| heythere2004 a întrebat:

Ieri de dimineata mi-am comandat de pe altex o husa de telefon aceasta fiind in stoc.Astazi cand m-am uitat pe site nu mai era pe stoc. Oare o sa mai vina?(mai am si alteproduse in comanda)

Răspuns Câştigător
| Random123456 a răspuns:

Daca ai dat deja comanda si in momentul in care ai plasat comanda si ai trimis-o, era pe stoc, atunci da, o sa-ti vina. Probabil s-a epuizat dupa ce ai cumparat-o tu, sau chiar ai luat ultima bucata happy In caz contrar, te anuntau ca nu mai este pe stoc, stai linistit!

| heythere2004 explică (pentru Random123456):

Mersi mult...linistita laughing))

| Random123456 a răspuns (pentru heythere2004):

Linistita* imi cer scuzebatting eyelashes
Cu placere happy