| anonim_4396 a întrebat:

Daca am dat duminica dimineata comanda de PC pe PC Garage (nu e luat pe piese), ajunge maine?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cum ai vrea să ajungă mâine (adică azi), dacă duminică și luni nu a lucrat nimeni, iar marți au preluat comenzile în ordinea sosirii lor? Poate abia pe joi să ai norocul să primești calculatorul, dar cel mai probabil aș spune vineri.

| iwefgOficiall a răspuns:

Poate doar sa nu fie o aglumeratie dar intra pe site si pune-i sa te sune.