| Denis83 a întrebat:

Am dat o comanda pe site-ul de la Nike și a trecut aproximativ o săptămână și nu a ajuns. Aveți idee daca livrează în Romania?
Și dacă nu livrează cum îmi pot recupera banii

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Nu am comandat niciodată de pe situl Nike, dar, logic vorbind, dacă ai avut opțiunea să selectezi România ca destinație înseamnă că livrează și în România. Cum, când și cu ce taxe, asta este partea a doua.

| SuNaM a răspuns:

Da, livreaza in Romania. Dar fiind international, poate sa dureze cu termen de 30 zile maxim. Inca sunt baietii in termen. Data viitoare, scrie nike.ro ca sa iti dea nike din Romania sau cauta pe alte platforme.