| Tataru_Alex_1998 a întrebat:

Am inteles ca o parte din elevi de clasa a 8-a au dat simularile la matematica astazi.
Intrebarea mea este:-Daca ma poate ajuta si pe mine cineva cu niste informatii legate de continutul simulari sau daca are subiectul in pc si poate sa mi-l dea si mie?
Multumesc anticipathappy
Ofer funda

1 răspuns:
| Justme2001 a răspuns:

Simularea este un test in care Profa' sau profu' iti scrie intrebari din clasele v-vIII.Numai ca trebuie sa iti amentesi tot ce ai facut in clasele 5-8.