| SimiiiSimona a întrebat:

Am laptop Asus F501U Series. Intru pe Skype, si cand vreau sa vb cu cineva, nu o pot auzi si nu o pot vedea. Cu alte persoane cand vorbesc, merge. Acea persoana are laptop ca si al meu, dar tot timpul i se blocheaza.. Poate fi virusat? Sau de ce?

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Acea persoana trebuie sa aiba ultima versiune de skype.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil acea persoana are setarile de la convorbire facute gresit. Setarile se pot face atunci cand ai o convorbire de la butonul ''Informatii de calitate a convorbirii''.