| Florazul15 a întrebat:

Am niște pantaloni care sunt elastici dar mă cam strâng la mijloc. Dacă îi duc la croitorie îi poate lărgi sau să le pună alt elastic?

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Da, se poate pune alt elastic, e chiar foarte usor.Ca fapt divers poti face si tu asta acasa, doar ca dureaza un pic pana cosi la loc ca apoi sa strecori elasticul nou, cu un ac de siguranta.

| Florazul15 explică (pentru dullcat):

Mulțumesc. Mai bine ii duc la croitorie că eu nu sunt foarte priceputa și decât să îi stric

| Hyperion7 a răspuns:

Da,se poate

| ReddY25 a răspuns:

Da

| wahaha a răspuns:

Da