| ALex_5652 a întrebat:

Am niste poezii. Mai exact 8. Puteti sa-mi spune-ti reviste sau site-uri unde as putea sa la public? Dar site-uri de incredere, de unde sa nu se fure dreptul de autor. Multumes anticipat!

6 răspunsuri:
| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Buna Alex, parerea mea este ca, cel mai bine iti faci un blog, si le postezi acolo. O zi cat mai buna, Iulia.

| ALex_5652 explică (pentru itisnothingbutsomefeelings):

Iti multumesc. Dar as dori sa fie vazute de cat mai multa lume. si de preferat si de catre oameni care ma pot ajuta

| Kaℓi a răspuns:

Arata-ne si noua o poezie! happy

| NuDauFunda a răspuns:

Http://www.wattpad.com/
e foarte vizitat; majoritatea posteaza proza, dar e si rubrica de poezii

| ndc a răspuns:

Eu am un blog pe WordPress.com - e foarte bun daca vrei ca ce scrii sa ajunga la restul lumii. Dar eu scriu mai mult ghiduri - presupun ca Wattpad ar fi ceva mai bun pentru poezii.

| ketanal a răspuns:

Incearca aici http://www.poezie.ro/index.php, sunt seriosi.