| ionutz24_2810 a întrebat:

Am o intebare...sunt nou venit pe aici si nu stiu cum sa raspund la intrebari de ex scriu raspunsul si dau click pe raspunde si cand intru in profilul meu scrie ca nu am rasp la nici o intrebare

Răspuns Câştigător
| AlexandruJohnson a răspuns:

Trebuie să aştepţi, roboţelul TPU, reciclează informaţiile mai greu, în câteva minute vei obsrva c-apar toate răspunsurile, baftă happy.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dupa ce ai dat clic pe Raspunde se deschide o noua pagina in care este raspunsul tau, avand deasupra lui regulile pentru raspunsuri. Aici poti reciti raspunsul si daca este corect dai clic pe Doresc sa il public si abia atunci va fi publicat pe site si iti va apare la Raspunsurile mele. Daca nu ai procedat asa, atunci asta este explicatia ca nu-ti apare la profil, in Raspunsurile mele. Pentru nelamuriri poti citi raspunsurile la INTREBARI FRECVENTE. Bine ai venit si numai bine!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca esti nou pe site raspunsurile si intrebarile iti apar mai greu deoarece trebuie aprobate de trei moderatori.

| Floreenofficial a răspuns:

Bine ai venit! O sa iti apara raspunsurile in curand!

| Donytzu_1698 a răspuns:

Ai un pic de rabdare... dureaza un pic pana iti apar raspunsurile...si daca nici dupa maxim o ora nu merge asigura-te ca ai activantul contul dupa adresa de mail cu care te-ai inscris.

mult noroc in continuare!