| Liviutik a întrebat:

AM o problema, acum 5 ani mi-am creat un fisier WinRaR si.l-am parolat. azi am dat de el..si mi-am cam uitat parola. laughing. cum o pot afla? mersi.

5 răspunsuri:
| andrey663 a răspuns:

Cauta pe net Brutal Force, poat eil gasesti free.acest program incearca toate combinatiile la parole.big grin

| DaniAguero a răspuns:

Uite aici ceva simplu care necesita doar descarcarea unui program http://pregatit.com/......-pierduta/ Seara buna!

| Liviutik explică:

Nu merge frate, am 1 zi 12 ore ..pana imi gaseste ...parola..ce naiba

| SarumanTheWise a răspuns:

Ai putea sa spargi parola uitate, pe net cum le spargi la winrar!
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Liviutik explică:

Dani,cica 1 zi si 20 si cv de ore reamening.happy pana imi afla parola.