| anonim_3797 a întrebat:

Am o problema cu Facebook...
Mi-am facut setarile la cont iar acum daca esti persoana ce nu esti prieten cu mine nu iti apar informatii precum data nasterii. locul actual, citate preferate, orientare relogioasa etc. Toate astea sunt setate pe Public.

Care sa fie problema sau de unde fac setarile astea?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Si de ce ar trebui sa-ti apara informatii confidentiale ca publice? Data nasterii si altele? Nu le spui si ce ai mancat ieri, la ce ora te-ai culcat si cu cine?

| anonim_3797 explică (pentru K0sti):

Bine omule, dar de ce nu imi apar de exemplu "Aprecierie" chiar daca le am setate pe public, ca asta nu e nimic confidential sau locul din care sunt.

| K0sti a răspuns (pentru anonim_3797):

Aia nu stiu! Eu m-am referit strict la informatii personale care nu au ce sa caute acolo!