| Culturism69 a întrebat:

Nu prea stiu sa explic.
La facebook, cei pe care nu ii am la prieteni nu imi pot vedea profilul cum vreau eu. Adica nu pot da click pe poza, nu pot vedea data nasterii etc. Adica as vrea sa fie PUBLIC tot profilu.
Am incercat sa tot schimb pe acolo la Setarile Contului, Confidientialitate dar tot nu i-am dat de capat.
Adica vreau ca si cei care nu ma au ca Prieten sa vada tot la mine pe profil : poze, date personale, tot.
Daca aveti vreun sfat.

2 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

Tu cand intri pe profil, da click pe poza ta de profil, iar sub imagine iti va aparea data, iar langa ai un patratel cu cine, doresti sa-ti vizualizeze fotografia: lacat [doar tu vezi poza]. ceva de genul : http://external.ak.fbcdn.net/......_image.php

Ei bine, tu dai click acolo, apoi pe public si la fel cu informatiile profilului.

| Culturism69 explică (pentru DiamondEyes):

Am gasit chestia asta doar ca acolo nu am PUBLIC. ( asta si cautam ) dar nu exista.
Exista doar : prietenii prietenilor, prieteni, doar eu, etc. PUBLIC nu este straight face
Ca sa fie si public trebuie setat pe undeva?straight face