| Stef29 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul.Raman fara memorie in partitia C.Acum cateva zile am reinstalat windows-ul dar am formatat doar partitia C iar cand am deschis pc-ul am vz ca nu mai am memorie in C.Am sters tot din documente am dat disk cleanup si tot raman fara memori in C.Cine ma poate ajuta si pe mine cu un program cu o solutie pentru problema mea

Răspuns Câştigător
| S3by23 a răspuns:

Buna! Imi dau seama ca ai windows 7 sau vista ce sunt niste windowsuri mai mari si iti trebuie mai mult spatiu in partitia c. Pune-ti tot ce ai in pc pe un alt pc sau pe un stic mai mare si cand iti reinstalezi widowsul sterge ambele partitii pune-ti cam 30-40 gb cel putin pe c si cat iti ramane pune in d.

4 răspunsuri:
| 1DobreMihai1 a răspuns:

Pai reinstaleaza si sterge partitia.
Apoi defragmenteaza-ti registrele

| stefan1707 a răspuns:

Incearca sa iei tune up utilites si dai defrag la hard

| Stef29 explică (pentru S3by23):

Am windows 7

| Stef29 explică (pentru S3by23):

Si am 39 d gb la partitia C