| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu Sony Vegas 12 PRO. Cand incerc sa salvez un video ( cu melodie ) pe format HD ( de la 720 p in sus ) video-ul are lag la sunet si la imagine ( se blocheaza 1, 2 secunde si isi revine ). Am incercat sa-l salvez intr-o rezolutie foarte mica si proasta, nu a mai avut lag. Daca tot fac video-ul, trebuie sa-l salvez in format HD ( cel putin 720p ). Stie careva cum se poate rezolva aceasta problema? ofer funda!

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Incerca sa il formezi in 820

| Cupcake666 a răspuns:

Daca il ai licentiat ma poti ajuta si pe mine pentru ca am si eu de facut un filmulet si nu-l pot salva intr-un program convenabil, adica nu pot sa salvez in alt format DELOC...crying ma poti ajuta tu pe mine te rooooog big grin?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Cupcake666):

Eu nu-s in stare sa-mi rezolv problema, daramite sa te ajut pe tine laughing sad.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce placa video ai si ce procesor ai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am rezolvat-o urmarind un tutorial pentru setari cat mai bune. Am un HD 5770 si i3 3240 @ 3.4 GHz.