| mihai2092 a întrebat:

Am o problema cu yahoo. Se pare ca scriu eu ce scriu iar dupa ce dau enter nu imi apare in casuta de sus ce am scris dar celui cu care vorbesc ii apare, si cand raspunde( cel cu care vorbesc ) nu pot sa vad nici ce a scris el. Pls ajutati-ma. FUNDA

Răspuns Câştigător
| HarryPotter a răspuns:

Asa s-a intamplat si la mine.incearca sa reinstalezi yahoo messenger. daca nu inseamna ca ai o problema la calculator. posibili virusi

1 răspuns:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Iti recomand sa iti reinstalezi windows-ul deoarece e virusat