| BlackAngel97 a întrebat:

Salut all.De ieri nu imi mai merge yahoo messenger. Dupa ce scriu id-ul si parola dau enter si imi apare o casuta in care scrie : Yahoo Messenger has encountered a problem and needs to close. In josul casutei apare Send error report si Don't send. ce pot sa fac ca sa mearga? Sau care este problema? Multumesc anticipat :*.

9 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Incearca sa instalezi o versiune mai veche, ce windows ai?
Poate fi o problema de compatibilitate cu aero de exemplu.
Succes!

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Ii ceva eroare interna, daca se inchide singur, virusu nu face asta, nu reprezinta pericol pentru el messengerul.Reinstaleaza-l si sigur o sa mearga, trebuie sa mearga.Preferabil versiunea 8-9 cel mai noi is prea umplute cu butoane si mai predispuse la probleme.Parerea mea.Eu fol versiunea 9.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt aproape sigur că dacă reinstalezi Yahoo Messenger-ul o să îți meargă!

| buciumeanu a răspuns (pentru anonim_4396):

L am reintalat si aceeasi problema.versiune ma veche merge dar nou nu.si am mers dar...

| MrAlex a răspuns:

Isi revine in 2-3 zile

| OneGentleman a răspuns:

Este o eroare in retea de la ei sau ai tu un virus produs exclusiv pentru mess happy

| lucigabi a răspuns:

Dezinstaleazal si instaleazal iarwinking fundita?

| Tochila_Alin_1986 a răspuns:

Deblochez id de mess contra cost alintochila este id meu

| moroacavl a răspuns:

Salut dc imi apare la messenger, bag idiul si parola si imi zice yahoo! messenger troubleshooter si dau troublesoother si nu merge