| Kitty11Kat a întrebat:

Am o problema destul de mare.M-am asezat din greseala si mi-a cazut surubul de la ochelari acolo unde se imbina rama pentru a tine lentila(lentila a cazut). Ochelarii sunt destul de noi si imi e rusine sa ma duc acolo de unde i-am cumparat.As putea sa ii repar si la un service mai apropiat?(nu as vrea sa afle parintii)

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te duci si îi duci in magazinul unde i ai comandat beneficiezi de garanție numai la ei, si mergi singur nu cu mama, esti fată? Ce varsta ai?

Răspuns utilizator avertizat