| Coss777 a întrebat:

Sall am o problema cu ochelari de vedere, mi-a cazut o lentila( e pe fir sau cum se numeste big grin ) si nu stiu sa pun lentila la loc ma ajutati va rog.Dau funda big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi la optica. Ti-o va pune acolo pentru 3-5 lei si o va fixa bine.

| WithoutName123456789 a răspuns:

Du-te la optica.Ei vor sti cel mai bine cum sa ti-o puna.Nu incerca sa o pui tu ca e posibil sa strici ceva la ei.

| Coss777 explică:

NU am cum sa merg saptamana asta viitoare, dar stiu ca mi-a zis cineva de la optica sa fac cu un semn de carte sau sa vin la ei dar nu mi-au explicat cum dati-mi voi va rog un exsemplu cum sa fac