| Mariacatu a întrebat:

Am o problema, nu mai pot sa raspund la intrebari pentru ca apare ca am e-mailul neconfirmat. Dau click acolo si imi spune e-mailul de confirmare a fost trimis la adresa mea, insa nu primesc nici un e-mail.Stie cineva cum pot sa rezolv problema? Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

În ziua când te-ai înregistrat, ai primit un mesaj de la TPU, în contul de e-mail indicat la înregistrare(se poate să fi ajuns şi în Spam), prin care îţi solicita să confirmi înregistrarea dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă nu ai facut asta caută mesajul, deschide-l, dă clic în locul indicat şi nu ar mai trebui să ai asemenea probleme. Succes şi numai bine!

3 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Inseamna ca trebuia sa confirma e-mailul mai devreme, asa imi facea si mie cu un cont mai vechi si n-am mai putut sa-l folosesc, ca doar sunt pe TPU numai ca sa ajut oamenii si cum nu mai puteam sa raspund la intrebari... Nasol.
Deci, eu nu stiu ce pot sa zic, doar alt cont sau ceva de genul. Daca nu, du-te pe http://www.TPU.ro/contact si urmezi pasii de acolo, in privinta cu e-mailul.

| CosminCSM00 a răspuns:

Asteapta si tu putin mai mult si dai retrimitere email si trebuie sa il primesti sau daca ai o problema de afisare intra in google si yahoo mail poate se trimite acolo si nu iti mai arata ca l-ai primit... funda?

| Sandysandy a răspuns:

Trebuie sa astepti maxim o ora.eu am astepta atat