| anonim_4396 a întrebat:

Am o urgenta. Mi-am dat telefonul pe "Mod economisire baterie" si mi s-a blocat. Dupa cateva minute mi s-a deblocat, dar nu se comporta normal. In bara se vedea ca modul era activat, dar nu exista comanda pentru dezactivare. Meniul era normal, dar nu puteam accesa aplicatiile. Am incercat sa dezactivez din setari, dar nu se dezactiva. L-am repornit, tot nimic. Nu as vrea sa-l resetez fiindca am contacte si poze importante in telefon. Spuneti-mi ce as putea sa fac.

1 răspuns:
| notyourbusiness23 a răspuns:

Nu prea ai ce sa-i faci. Singura optiune e sa-i dai resetare din fabrica. Daca totusi nu vrei sa pierzi pozele si contactele, le poti muta pe cardul de memorie, respectiv cartela SIM, si nu se vor sterge.