| cacaoculapte a întrebat:

Am o promblema urgenta! Mi-am pus telefonul pe modul economisire baterie in timp ce aveam parola pe el. Acum ma pune sa introduc parola (pe care o cunosc) dar nu am tastatura, apare tot negru si nu pot sa dezactivez modul pentru ca nu am introdus parola!
Vi s-a intamplat? Va rog daca stiti ajutati-ma! Ofer Funda

4 răspunsuri:
| AliceNeye a răspuns:

Ar trebui sa mergi la un service gsm, ti se vor sterge toate datele din el, depinde de modelul telefonului. Daca incerci sa ii dai singur/a resetare poate il strici... acum decizia e a ta!

| oFrunza a răspuns:

Spune te rog si ce model de telefon ai.

| Thisisnotme a răspuns:

Nu mi s-a intamplat, insa poti sa il inchizi si sa il deschizi sau sa il bagi la incarcat.

| BloMi a răspuns:

Mi-e mi s-a întămplat asta...nu e negru e doar lumina foarte scăzută încearcă să mergi într-un loc foarte întunecat. eu aşa am făcut. sper că te-am ajutat