| benga94 a întrebat:

Am pc de vreo 7 ani din Italia foarte bun nu mi-a facut nici o problema pana acum..., cind aprind PC unitatea se deschide monitorul se aprinde beculetul verde dar se stinge si se aprinde singur de vreo 7-8 ori si dupa se aprinde si ramane imaginea normala, ce o fi? trebuie sa ma gindesc la alt pc oare laughing?

4 răspunsuri:
| Furny a răspuns:

Nu.instaleaza iar windows-ul

| AaNdYy a răspuns:

Unitatea se deschide? :O thinking
Nu, nu trebuie sa te gandesti neaparat la alt PC, doar daca vrei asta.
Problema ar putea fii de la o componenta care s-a miscat din slotul ei.
Daca te pricepi deschide unitatea si apasa pe placutele de rami, placa video, placa de baza procesor.
Daca nu te pricepi du-te la un service specializat si iti vor rezolva ei problema.

Funda?

| sisimaria a răspuns:

Du.l la reparat. si al meu facea la fel si am de 80 de lei ca sa functioneze din nou

| Anitta97 a răspuns:

Frate.e varza i-ati altul si aruncal de urgenta ...REBU il ia cu placere happy