| eduard76 a întrebat:

Am schimbat nr de tel și nu pot sa ma mai loghez pe contul paypal. Ce este de făcut? Mulțumesc.

3 răspunsuri:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Incerca cu ajutorul adresei de email

| Balazs_Larisa_1993 a răspuns (pentru Robertandrei4858):

Am și eu aceeasi problema…și vreau sa șterg contul…dar având in vedere ca nu l-am folosit de mult îmi da varianta sa ales sms pe nr de telefon (vechi care nu îl mai folosesc) sau msj pe whatsapp pe același nr vechi… sa îmi trimită codul de logare prin mail nu am aceasta varianta … doar pe nr de telefon?‍♀️

| PaterOtto a răspuns:

Cum mă logez daca am schimbat numărul de telefon pe paypal