| justagirlll a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu cartele vodafone.de exemplu daca cumperi o cartela de 5 euro cu 300 mi/sms in retea 75 min/sms nationale etc in cat timp expira? o luna? sau pur si simplu cand le termini.si cum se reincarca?(toate metodele si detalii). am vazut ca daca suni la un nr(nu il stiu exact) poti sa reincarci, dar cum platesti? nu vreau link de la site-ul vodafone, nu prea am inteles de acolo.multumesc!

2 răspunsuri:
| Amorezatul a răspuns:

Asta este extraoptiune, extraoptiunile sunt valabile o una de zile, vei primi mesaj cand iti expira si incarcarea se face automat daca ai credit pe cartela (3 sau 5 euro) Totul este automatizat!

| Monykka a răspuns:

Hello! Aceasta expira la o luna dupa activare...(Ex daca o activezai pe 24 Mai expira pe 24 Iunie ) Si eu imi cumpar tot de asta... De obicei primesti si bonus cateva zile.:*