| ToPBosS a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care au google crome.Eu inainte aveam google crome dar mi-am instalat din nou windowsul ioar acum cand intru in el si deschid new tab imi intra pe o pagina de cautare.Cum sa fac sa imi apara aplicatiile lui?

5 răspunsuri:
| Jacquelinor a răspuns:

Trebuie să îți downloadezi și instalezi speed dial de pe Chrome Web Store.
https://chrome.google.com/webstore/detail/dgpdioedihjhncjafcpgbbjdpbbkikmi

| Crucified a răspuns:

Descarca chrome

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- Setări -La pornire - Deschideți o anumită pagină sau un set de pagini.

| ToPBosS explică:

Tnx pentru raspunsuri

| Evil1nside a răspuns:

Da clik in partea stanga a desktopului happy unde ai dat tab