| gabi11000 a întrebat:

Am si eu o intrebare va rog sa ma ajutati, am google chrome cand incerc sal deschid imi apare asa "Google Chrome has stopped working" mai jos scris cu mic scrie tot in aceiasi fereastra "Windows can check online for a solution to the problem iar mai joc imi apar 2 casete sa aleg intre ele doua prima scrie Check online for a solution and close the program, iar la a doua caseta scrie close the program,, stiu majoritatea zic sa dau pe prima dar chiar daca dau tot nu merge, VA ROG ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| gogυ a răspuns:

PORTABIL, il bagi in my documents sau unde nu umblii prea des si iti tragi o scurtatura pe desktop http://fisierulmeu.ro/4447GI6DCO8W/IronPortable-zip.html

| DeeaVonP a răspuns:

Google Chrome has stopped working=Google Chrome s-a oprit din lucru (sau ceva de genul). Windows can check online for a solution to the problem=Windows poate verifica online pentru o soluție la problema. Dezinstaleaza-ti Google Chrome si instaleaza-l la loc, nu cred ca e vreo problema cu Windows-ul. Funda? puppy dog eyes

| gabi11000 explică:

Am facut asta si iar a facut asa

| gabi11000 explică:

Am pus-o