| tomandra a întrebat:

Am si eu un samsung GT-c3300K si mi-am cumparat un cablu de date. Cel de acolo mi-a spus ca trebuie sa-mi instalez un driver dupa site-ul samsung.com dar pe site nu am gasit un driver pentru telefonul meu si nu stiu ce sa fac pentru ca nu mi-a dat nici un sidiu cu driver. Va rog frumos sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| andry21 a răspuns:

Ai testat cablul de date si fara driver? Daca nu, atunci testeaza dar daca ai testat, din pacate nu te pot ajuta. Eu ma ocup mai mult de Nokia. Cel mai usor mod era sa-ti cumperi un Bluetooth in locul cablului de date ca poti as trimiti la orice telefon ce vrei.