| Stefaan a întrebat:

Am un nokia 5310 xpressmusic problema este ca eu vreau sa pun pe el niste videoclipuri si sa le vad dar nu mi le citeste stiti cumva ce sau cum trebuie sa fac? dau funda...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune in format 3gp si mp4, daca pui avi sau alt format nu le citeste.

4 răspunsuri:
| Claudiu2011 a răspuns:

Da stiu eu.le descarci cu youtube downloader de pe youtube. dupa aia iei videoclipul descarcat si intri din nou in program si il bagi in programul youtube downloader si il convertesti de acolo pentru mobile.iti apare.

| miha90z a răspuns:

Sa fie format MP4 sau 3GP

| Enma a răspuns:

Treb sa le schimbi formatu videoclipurilor in formatu pe care il ai tuh de a le vede pe telefon... nu mai stiu exact dar asta e ideea laughing

| costywinner a răspuns:

Sa le transformi in 3gpwinking