| ddeniisaa a întrebat:

Am un Nokia lumia 710. Si am intrat pe marketplace sa imi fac cont si am pus o varsta sub 18 ani.iar acum nu pot sa descarc nimic.Ce pot sa fac sa imi fac alt cont? Si pun tara Romania sau U.K?
Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| NoisyDream a răspuns:

Pune Romania daca vrei magazinu pe romaneste si preturile in Ron siacum trebuie sa resetezi telefonul la setarile din fabrica X_x si sa iti faci frumos alt cont sa pui varsta peste 18 si gata. Ca tine am facut si eu cand mi-am luat telefonul si nu mai stiam ce e de facut si l-am resetat. Alta metoda nu stiu daca este big grin sper ca te-am ajutat daca nu sorry altfel nu stiuwinking bafta!

1 răspuns:
| FlorinPx a răspuns:

Buna! Pai in primul rand ip-ul tau a fost salvat in baza de date a lor si nu iti poti face 2 conturi pe acelasi IP
2) nu iti poti face acelasi cont pe aceeasi adresa de E-mail
Funda?