| Marian_3693 a întrebat:

Am un receptor la dolce si nu prinde semnal ce are?

4 răspunsuri:
| Vali0n a răspuns:

Poti Verifica Antena dar daca nu functioeneaza nici atunci poti suna la firma lor sati aduca altul

| rebeca86 a răspuns:

Cine ma ajuta si pe mine? am un telefon TQ 150 adus din afara..are cu touch si tastatura..la deblocarea lui aveam setat un circuit din-ala cu bile.mi-a bagat cineva gresit de mai multe ori si mi-a blocat telefonul..scrie too many pettern attempts..acum imi cere mail si parola..am bagat contul meu gmail.dar nu merge. spune ca nu sunt corecte.ce trebuie sa fac acum? va multumesc

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Suna la ei si iti vor trimite echipa de service sa vada care este problema! si eu am dolce dar nu mi s-a intamplat asta de 4 ani de cand am! dar ei vin destul de repede sa remedieze problemele, am observat asta cand am avut probleme cu netul sau cu telefonul fix!
succes happy

| Broadband a răspuns:

Posibil antena miscata, suna si vin ei sa o repozitioneze, asa a facut si la mine. sa nu te apuci tu sa o misti, daca sucesti vreun suport de prindere adio nu mai gasesti semnalul in veci