| songs12 a întrebat:

Am un virus si nu stiu cum sa-l sterg.Am antivirus avg si imi arata ca e in documentul rares dar eu nu il gasesc.Si imi arata ca programul se cheama bandoo. Ajutat-ma pliz!

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

AVG ar fi trebuit sa-l stearga, desi parca e un program pentru messenger (emoticons) cica e posibil sa fie virus, ma cam indoiesc, anyway, cu un search pe google ai fi gasit repede asta http://www.removeonline.com/how-to-remove-bandoo-virus/

3 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Ai instalat emoticoane gratis, virusul iti monitorizeaza tastatura, ai fi foarte surprins sa-ti verifici conturile si sa vezi ca au fost accesate cu diferite ip-uri.Bandoo se afla in control panel/programe si caracteristici de unde il poti dezinstala.O problema insa, lasa urme in pc, instaleaza Revo Uninstaller si dezinstaleaza-l cu el bifand ultima optiune.
http://www.youtube.com/watch?v=Y9gWm_XLd04&feature=relmfu

Răspuns utilizator avertizat
| TheRaul556 a răspuns:

Incearca cu alt antivirus precum avast, avira