| eduard1029 a întrebat:

Antivirusul meu a detectat un virus la Desktop Games ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste programul SUPERAntiSpayware. Si pe mine m-a scapat de un virus pe care nu au reusit sa mi-l detecteze nici Avast si nici Malwarebytes. Oricum si Malwarebytes e foarte bun in 90% din cazuri. Poti sa le folosesti pe amandoua. Iti cureti PC cu Malwarebytes, apoi mai dai o scanare cu SUPERAntiSpyware si daca iti mai gaseste ceva curata, daca nu, ai scapat.