| Katy_8817 a întrebat:

Are idee cineva de ce nu pot raspunde la intrebari?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil o defecțiune tehnică a serverului, încearcă acum că postarea asta este vizibilă!
Pa, pa.

| DoarOana a răspuns:

Buna Katy,
Daca nu merge ce a spus Legiuitoarea asteapta pana maine iar daca nu contacteaza un admin. Raluca sau poate StelaTPU
Succes happy

| littledeea a răspuns:

Salut,

probabil, s-a defectat serverul. incearca si maine ca poate merge. succes big grin

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună din nou.
@Oana, Raluca nu mai este pe site, trebuie să știi că este Stela, adminul site-ului (StelaTPUro).
Ai putut răspunde acum, @Katy?
Pa, pa.

| Katy_8817 explică:

Am putut raspunde in sfarsit. multumesc pentru ajutor >big grin