| AnaBonteanu a întrebat:

Nu imi mai raspunde nimeni la intrebari?

7 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Ei, ce ar fi ca tu să nu pui atâtea de multe întrebări şi să răspunzi şi tu la unele. Ia încearcă să răspunzi şi tu la întrebările altora nu tot pune mii şi mii.

| superdorex a răspuns:

Pai ce intrebari ai pus?

| Neimportant a răspuns:

Depinde ce fel de întrebări pui. Dacă-s unele complicate, nu prea o să-ți răspundă nimeni. Deci încearcă să postezi o întrebare astfel încât lumea să știe să te ajute.

| Siracuzia a răspuns:

Spune,cu ce te putem ajuta?

| AnaBonteanu explică (pentru Siracuzia):

Cum pot sa sterg unele intrebari?

| davidutzu12 a răspuns:

Pai poate ca pui intrebari prea complicate si de asta nu iti raspunde nimeni...

| Adda24 a răspuns:

Poate nu stim raspunsurile la intrebarile tale