| MrWrestleMania a întrebat:

De ce nu imi mai raspunde nimeni la intrebari?

10 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Daca lumea nu stie ce vrei sa faci? Nu suntem atotstiutori.

| Négatif a răspuns:

Păi, pentru că nu prea ştiim să răspundem la întrebările tale, poate.
Succes!

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Asta ma intreb si eu! Si e o intrebare chiar banala:-sda noh...infine

| YTBDrawingBase a răspuns:

laughing ma faci sa rad.cam si eu am putine raspunsuri, oa fii din cauza intrebarilor necomune.sau eu stiulaughing suntem prea inteligentitongue cheers!

| αʟεх a răspuns:

Poate nu stiu sa raspunda thinking
Pui intrebari prea grele laughing)

| DomnisoaraLove a răspuns:

De-ai dracu'rolling on the floor, hAi intreaba-ma pe mine ca-ti raspund eu la ce vrei tukiss

| JustSimple a răspuns:

Ba da iubire hai sa te ajut:*

| adytza0700 a răspuns:

Uite ca ti-am raspuns.

| Airinx3 a răspuns:

Si la mine la fel! Doar cate un raspuns la fiecare si am facut o pauza de cateva luni de cand nu am mai pus vreo intrebare si a ramas la fel.

| RoxyGirl a răspuns:

Si eu ma intreb acelasi lucrustraight face