| nowar a întrebat:

As dori sa trimit un colet intr-o alta tara, in cat timp ar ajunge si cat m-ar costa transportul?

Răspuns Câştigător
| Adbbmsh a răspuns:

Preturile difera si ajung chiar si la 200 ron. Iar garantia ca vor ajunge intr-un timp util este mica. Probabil de la 2 saptamani in sus.

4 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la posta din orasul tau si sa ceri informatiile acestea cuiva care lucreaza acolo.

| blAster85 a răspuns:

Depinde in ce tara si ce colet daca e greu mare etc.cel mai bine vezi la posta romana sau firme de transport, care nu sunt chiar de incredere.

| nowar explică (pentru blAster85):

Din Romania in Italia. Nu cred ca e chiar colet, vreau sa trimit un desen de dimensiune A4 cadou cuiva. La asta ma gandesc si eu, ca pe alte firme nu m-as prea putea baza.

| blAster85 a răspuns (pentru nowar):

Pai cred ca prin posta ar fi cel mai ok sa trimiti si nu cred sa fie costisitor.