| Malvina24 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar si eu un telefon Sony Ericsson-ma intereseaza sa ma tina bateria, sa nu aiba camera foto/video, sa nu fie cu clapeta/sina/touch screen. Vreau sa fie clasic si ceva mai ieftin.Stiti vreun model?

Ma intereseaza si un laptop dar nu ma pricep la ele si as vrea pareri. Vreau sa-mi spuneti cei care aveti care sunt cele mai bune si de ce.La lapton pretul poate fi intre 2000-3000 Ron.

4 răspunsuri:
| T3qUyLa a răspuns:

Iti spun eu sa nu nu-ti iei Sony Ericsson pentru ca si eu am un w660i si nu ma tine bateria mai mult de 2 zile...sunt foarte slabe in privinta asta...ti-as recomanda un Nokia

| betti a răspuns:

Ca laptop Toshiba e bun, ca pret nu stiu daca se incadreaza intre 2000 si 3000 de lei!

| robyxcool1 a răspuns:

Telefon mobil Sony Ericsson R300i 339lei

| Malvina24 explică:

@T3qUyLa intr-adevar nu tine mult bateria dar rezista in timp. Tatal meu a avut un Sony de 4 ani iar eu am schimbat un Sony Ericsson k530i cu un Nokia E71.Eram foarte multumita de telefonul meu Sony insa mi s-a spart display-ul si mi-a fost imposibil sa mai vad ceva pe ecran apoi au cazut si cateva butoane si arata groaznic.

@betti multumesc de sfat.O sa ma mai interesez.
@robyxcool1 am vazut telefonul.ms happy