| astertix09 a întrebat:

Ati observat ca nu exista posibilitatea de a lua telefonic legatura cu o persoana de la serviciul comercial clienti persoane fizice la Romtelecom?
Lasati 1930 la care probabil ca raspunde oricine se afla in cladire la momentul ala, care nu are nici o legatura cu oferte sau cu Romtelecom.
Ati gasit vreun numar de fix care sa faca legatura catre ei?

2 răspunsuri:
| astertix09 explică:

Mersi mult pentru raspuns, dar am epuizat variantele astea. Vreau un numar de telefon fix normal nu din cele scurte cu taxa sau fara supra taxa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Încearcă aşa, telefon număr: 118932 sau www.romtelecom.ro
Pa, pa.