| maphiotul a întrebat:

Buna.
Stiti cum pot lua legatura telefonic cu cei de la Hidroelectrica?
Am incercat la cele 2 numere de la serviciul clienti si nu pot lua nicicum legatura cu o persoana.
Stiti la ce ramură sau cum?
Mersi

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Hidroelectrica bulevardul Ion Mihalache 15-17 program : Luni -vineri 8-16.30 telefon 021.303.25.82 program vineri 8-14:30

| maphiotul explică (pentru CristiDinBucuresti):

La numarul ăsta chiar nu am sunat.
O sa sun luni si revin cu reply.
Mersi

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru maphiotul):

Mult succes va doresc, sunati luni si se va rezolva situatia dvs.

| maphiotul explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mersihappy
Seara faina

| OneReason a răspuns:

Hidroelectrica prin serviciul lor de clienți, succes îți recomand să încerci să găsești pe site-ul lor web sau în alte surse de informații un număr de telefon pentru departamentul sau biroul specific cu care dorești să comunici. Dacă nu găsești un număr specific, poți încerca să trimiti un email sau să folosești alte metode de contact disponibile pe site-ul lor. De asemenea, poți să încerci să cauți informații de contact pe alte site-uri sau să consulți resurse online pentru a găsi un număr de telefon potrivit.

| maphiotul explică (pentru OneReason):

Si eu iti recomand sa ma pupi in kur