| alexalexalex a întrebat:

Auziti la unule intrebari din TPU imi apare ca am primit un raspuns da cand intru nu imi apare raspunsul ce are?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dureaza pana se actualizeaza datele site-ului. Asteapta cam 10 minute si raspunsurile vor aparea. Succes!winking

| kevincosty a răspuns:

Siteul are nevoie de timp pentru update.Presupun ca acest site este facut in Java, iar aplicatiile sunt niste scripturi instalate in acest program.Acorda un pic de timp.Toti patim la fel.

| barcelonamessi a răspuns:

Nu sa actualizat sau atunci iti scrie!

| nuamnuvreau a răspuns:

Asa imi apare si mie uneori, poate pe site sunt prea multi utilizatori.In orice caz, eu ii dau un refresh si daca nici asa nu merge astept 5 minute si dupa imi aparewinking