| Cryzy a întrebat:

Aveam eu acum vreo 6-7 ani un program unde puteam sa vorbesc cu calculatorul. Aparea cu scris alb pe fundal negru inceputul "Welcome..." si bla bla bla iar apoi spuneam eu ce vreau in engleza si imi raspundea. Stiti cumva cum se numeste? De 3 ani incerc sa il gasesc si nu stiu cum sa mai intreb, cum sa caut... Daca are cineva vreo idee spuneti-mi pls. :* Mersi mult!

4 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Cred ca te referi la Narrator. Du-te la butonul Start apoi Accesories apoi la ease of acces sau cauti tu pe acolo, e usor de gasit.

| RANGE a răspuns:

Sunt curios si eu sa vad daca stie cineva

| CobraLeon a răspuns:

Este vorba despre asta? http://www.e-speaking.com/...

| Cryzy explică:

Nu e Narrator.