| alexu1 a întrebat:

Aveti nevoie de un voucher de reducere pentru pcgarage? daca da atunci va dau e unul e reducere de 1% eu am folosit si e destul de bun daca ai comenzi mari. COD: 4VSMW5PA. nu conteaza daca va place sau nu aceasta intrebare eu vreau doar sa ajut, pentru ca si eu am fost in aceeasi situatie

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Hai lasa vrajeala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a imi satisface curiozitatea, voucher-ul asta e al tau sau l-ai primit si tu la randul tau de la cineva?

| SSH21 a răspuns:

Am si eu un cod de reducere pe PCGarage. KMNJ4EMY
Bafta!