| anonim_4396 a întrebat:

A plecat cineva in perioada asta din țara? Când v-ati întors ati intrat in carantina?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am fost in Bulgaria o saptamana, m-am intors pe 29 iunie. N-am intrat in carantina. happy

4 răspunsuri:
| AndraIrinuca a răspuns:

Bună! Unchiul meu a plecat în Spania prin martie-aprilie, iar acum urmează sa se întoarcă în tara și e posibil sa stea 2 saptamani în carantina

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AndraIrinuca):

Poți sa ma anunți sigur dacă îl bagă in carantina când se va întoarce?

| AndraIrinuca a răspuns:

Dap

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tot in Bulgaria vreau sa plec și eu la sf săptămânii. Ce bine. Mulțumesc