| ZapaciLaa a întrebat:

Am auzit de curand o melodie de la Jonas la Disney ceva de genul: Inside me, just a me... ceva de genu. imi spuneti va rog cum se numeste?

4 răspunsuri:
| keissy a răspuns:

S-ar putea sa se cheme,, invisible", drive, fall, sau fellin alive, make it right.in orice caz, astea sunt melodiile din serial.

| Ctiberiu a răspuns:

Daca e aia noua de la jonas di Elei (sau cum so chema) o gasesti forte usor pe google (incear sa scrii una din versuri)

| sofianionut a răspuns:

Pai iti spun eu cum ii spune
:dar nu e sigur ca asa ii spune this is me. vezi cauta pe youtube si poate ca asta e.winking

| pinkpurple a răspuns:

Pai... poate ii : camp rock 2- introducing me sau jonas brothers- hey you...big grin