| AliceAll a întrebat:

am nevoie de niste pareri. Vreau sa-mi cupar Samsung Galaxy S PLUS, ce parere aveti? este bun? am auzit ca se cam restarteaza din cand in cand... si am nevoie de niste pareri, va rog. Mersii anticipat.

2 răspunsuri:
| TaviComplicat a răspuns:

E un telefon foarte bun. Are unul din cele mai bune ecrane din lume (super AMOLED plus+). E foarte performant. Numai camera nu are blit dar este foarte buna camera.

| Sarah15is a răspuns:

Mie sincer imi place Samsung Galaxy S este 12 milioane dar il poti lua la abonament de la altex etc.Are un prieten de al meu e super telefonul.