| Alexaa009 a întrebat:

Am o brățara din aur si sa rupt vreau sa o repar doar ca mai am 3cercelusi fara pereche vreau sa ii dau si pe aceia ori sa o facă mai groasa sau sa plătesc cum ar veni reparația! Credeți ca sa poate sau cat m-ar costa sa plătesc reparația?

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Daca ne-ai fi spus si de unde esti, ar fi fost super! In mod normal, ar trebui să ajunga; depinde și cat de grei sunt acei cerceluși. Mergi la un bijutier si te ajuta rapid! Numai bine!