| Deiuuu a întrebat:

am o intrebare in special pentru. cine asqlta manele...Am facut un pariu si am nevoie de numele unei melodi foarte vechi suna cam asa: "man mane man mane mane manele, sa danseze pentru mine toate fetele". sau ceva de genulthinking va rog frumm` sa`mi ziceti cum se numeste melodia si cine o canta am nevoie neaparat de ajutor! dau fundabig grin...Multumesc!winking

Răspuns Câştigător
| Vasy_9972 a răspuns:

Asu-manele
si eu am cautato multbig grin

1 răspuns:
| MuffinBlueberry a răspuns:

Crisscocora.Asa zic eu.Dar nu cred ca suna asa cum ai spus tu.Si mai e ceva, nu imi plac manelele.:d