| madalinacatalinacristina a întrebat:

Buna am o problema foarte mare astazi am apasat pe un buton dintr-o parte a laptopului si acum nu se mai aude nimic am apasat iar pe el si tot nu se aude! Ce sa fac! Ajutoorr!

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Poate ala era butonul "Mute", incearca sa maresti volumul sa vezi daca-si revine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am un buton cam mic...vezi ca apare casuta cu mute la icoana ``volume``de pe linia de jos cand dai clic pe ea si o deselectezi fara sa mai apesi butonul