| IonelaFăgă a întrebat:

Bunabatting eyelashes! Am o tableta Evolio Neura, care are loc pentru cartela. Insertez cartela, si nimic... nu are semnal, am incercat sa merg la setari si sa schimb setarile dar nu stiu ce sa scriu..Stie cineva cum pot sa sun de pe tableta, adica sa mearga cartela in ea? mentionez ca, cartela e in functiune, si pe telefon merge.

FUNDAA :**
P.S.: nu raspunde daca nu sti! In locul in care pun cartela scrie clar "sim" numai ca trebuie sa ii fac eu ceva sa mearga! are program de sunat, de dat mesaje si setari (Mobile Networks)

3 răspunsuri:
| Tarta_Marius_1988 a răspuns:

Poate sa nu fie deblocat cine stie happy vezi cand bagi in telefon codat cartela nu merge happy

| IonelaFăgă explică (pentru Tarta_Marius_1988):

Este luata de la Altex, deci nu prea are sanse. am incercat si cu cartela de Orange si de Vodafone

| Tarta_Marius_1988 a răspuns (pentru IonelaFăgă):

Atunci dul inapoi
altexu ma iface jmecherii happy asa nu te prea increde in ei dul inapoi daca ai garantie si bateil de cap